Zostańnaszym Partnerembiznesowym

Szanowni Partnerzy i Sponsorzy

Mamy przyjemność zaprosić Was do współpracy przy organizacji nadbużańskiego Biegu Pod Prąd, który odbędzie się 27 sierpnia na odcinku 14 km w Dorohusku. Chcielibyśmy zachęcić Was do wsparcia tej niezwykłej i mega rozwijającej imprezy.

Nadbuziański Bieg Pod Prąd to nie tylko wydarzenie sportowe dla wielu pasjonatów biegania, ale również okazja do promowania Waszych firm poprzez udział w sponsoringu. Dzięki współpracy z nami, będziecie mieli Państwo okazję zaprezentowania swojej marki, która zostanie zauważona zarówno przez uczestników, jak i kibiców całego wydarzenia.

Od lat organizujemy ten bieg, który przyciąga zawodników i miłośników sportu z całego kraju. Marka imprezy jest tak mocna i przyjazna zawodnikom, że co roku na linii startu pojawia się ponad 400 uczestników. Nie tylko dlatego warto wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu, ale również ze względu na pozytywne skojarzenia, jakie nasza impreza budzi wśród społeczności lokalnej.

Wierzymy, że dzięki Państwa wsparciu w organizacji Biegu Pod Prąd przyciągniemy jeszcze więcej uczestników, a impreza ta będzie słynąć jako jedna z najlepszych w Polsce.

Serdecznie zapraszamy

do współpracy!