X Jubileuszowa Edycja z Patronatem Honorowym Marszałka Województwa Lubelskiego!
Z ogromną satysfakcją i dumą informujemy, że tegoroczna, historyczna edycja naszego biegu została doceniona na najwyższym szczeblu samorządowym. X Jubileuszowa Edycja Nadbużańskiego Biegu Pod Prąd została objęta Patronatem Honorowym Marszałka Województwa Lubelskiego, Pana Jarosława Stawiarskiego.

10 lat budowania Legendy Wschodu
To dla nas ogromne wyróżnienie i potwierdzenie, że przez ostatnią dekadę zbudowaliśmy wydarzenie o wielkim znaczeniu dla całego regionu. Zaczynaliśmy od pasji do sportu ekstremalnego i miłości do dzikich terenów nad rzeką Bug. Dziś Nadbużański Bieg Pod Prąd to rozpoznawalna marka i ważny punkt na sportowej mapie Polski.
Oficjalne wsparcie ze strony Marszałka Województwa Lubelskiego to wyraźny sygnał, że nasza praca, dbałość o detale organizacyjne oraz unikalny klimat, z którego słyniemy, są zauważane i wysoko cenione.
Chcemy to wyraźnie podkreślić: to wyróżnienie to nie tylko sukces organizatorów. To przede wszystkim wspólne osiągnięcie każdej osoby z naszej niezawodnej drużyny, która kiedykolwiek stanęła na starcie w Dorohusku. Wasza determinacja, pot zostawiony w błocie, wzajemna pomoc na wymagających konstrukcjach i walka do samej mety zbudowały niezwykłą renomę tego wydarzenia.
Razem udowadniamy, że Lubelszczyzna to doskonałe miejsce do organizowania wymagających, profesjonalnych i pełnych charakteru imprez sportowych.
Rozwijamy się dla Was i z Wami. Dziękujemy za zaufanie!


