WolontariatZgłoś się już dzisiaj!
Poznaj organizację biegu od środka.Przeżyj przygodę życia

Nie zwlekaj – dołącz do nas już teraz i zapisz się jako
wolontariusz biegu nadbużańskiego.

Czy chcesz wziąć udział w ważnym wydarzeniu sportowym i jednocześnie przyczynić się do dobrej sprawy? Bieg nadbużański to idealna okazja dla tych, którzy chcą połączyć przyjemne z pożytecznym. Tegoroczna edycja biegu odbędzie się już niedługo, a my potrzebujemy Twojej pomocy.

Jako wolontariusz będziesz miał okazję poznać ciekawych ludzi, przebywać na świeżym powietrzu i być blisko sportowej rywalizacji. To także doskonała okazja na rozwijanie umiejętności interpersonalnych oraz zdobycie cennych doświadczeń. Jako dodatkowe benefity zapewniamy gadżety biegu oraz zaświadczenie za odbycie wolontariatu.

Nie musisz mieć specjalistycznej wiedzy lub talentów, aby wziąć udział w biegu jako wolontariusz. Szukamy osób, które po prostu chcą pomóc i spędzić miło czas na świeżym powietrzu. Możesz pomóc w organizowaniu trasy biegu, punktach odżywczych dla uczestników lub pomóc w obsłudze mety.

Nie zwlekaj – dołącz do nas już teraz i zapisz się jako wolontariusz biegu nadbużańskiego. Podaruj swoją cenny czas dla dobrej sprawy i bądź częścią niezapomnianego wydarzenia sportowego.